Máme skúsenosti a vieme, že to najcennejšie v živote je čas. Založili sme preto Private Wealth Management. Nezávislú spoločnosť, kde na jednom mieste vyriešite všetky záležitosti týkajúce sa vášho majetku, rodiny alebo firmy. V Private Wealth Management sme spojili služby Private Consulting Group s investičnými produktmi Private Consulting Investments a doplnili ich o ďalšie.

Postaráme sa nielen o klasické investície do fondov, dlhopisov a akcií, ale tiež o investície do private equity a drahých kovov. Pomôžeme vám s plánovaním nástupníctva, reštrukturalizáciou či predajom firmy. Zabezpečíme pre vás aj daňové a právne poradenstvo.

K dispozícii je vám náš tím profesionálov so širokým spektrom skúseností a praxe. Od tradičného bankovníctva a poisťovníctva, cez portfólio manažment, marketing, právne a daňové poradenstvo až po odborníkov na nástupníctvo, headhunting, či IT bezpečnosť.

Doprajeme vám aj concierge služby – osobného asistenta, ktorý za vás a vašich blízkych zabezpečí každodennú rutinu. Pretože to najcennejšie v živote je čas.

 

logo private wealth management

Mgr. Martin Vozár, PhD.   

Portfolio Manager
martin.vozar@pcinv.sk
+421 905 852 475

TOP